Dziś jest:

Jesteś tutaj: Aktualności > Czas na biznes – czas na zmiany

Aktualności

Czas na biznes – czas na zmiany

2016-10-19

Zaproszenie na warsztaty szkoleniowe Fundusz Rozwoju i Promocji Województwa Wielkopolskiego S.A. na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego ogłasza nabór na bezpłatne warsztaty zachęcające do założenia własnej działalności gospodarczej pn. „CZAS NA BIZNES – CZAS NA ZMIANY”

Warsztaty skierowane są do osób w wieku 25-44 lata, planujących założenie własnej działalności gospodarczej na terenie powiatu wągrowieckiego.

Myślą przewodnią spotkania jest przekazanie doświadczenia praktyków biznesu i ekspertów z dziedzin rozwoju gospodarczego poprzez bezpośredni kontakt z uczestnikami warsztatów. Zaproponowany program w przystępny sposób połączy przekazywanie wiedzy teoretycznej z praktycznym jej zastosowaniem oraz odpowiednim podejściem do procesu założenia działalności gospodarczej.Formularz zgłoszeniowy Czas na biznes - czas na zmiany - Wągrowiec (*.docx, 341KB)

Copyright © 2007 Gmina.pl. All rights reserved

 

web stats stat24

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij