Dziś jest:

Jesteś tutaj: Aktualności > Archeologiczne Zdjęcie Polski

Aktualności

Archeologiczne Zdjęcie Polski

2016-10-14

W dniach 17-31 października na gruntach wsi Czekanowo, Długa Wieś, Łęgowo, Ochodza, Przysieczyn, Przysieka, Sienno, Wiatrowo przeprowadzone zostaną archeologiczne badania powierzchniowe w ramach programu Archeologiczne Zdjęcie Polski (obszar AZP 45-30) Działanie realizować będą pracownicy Muzeum Regionalnego w Wągrowcu na zlecenie Wielkopolskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków. Celem prac jest zewidencjonowanie stanowisk archeologicznych metodą nieinwazyjną.


Copyright © 2007 Gmina.pl. All rights reserved

 

web stats stat24

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij