Jesteś tutaj: Aktualności > Budowa kanalizacji sanitarnej

Budowa kanalizacji sanitarnej

2009-06-25

W dniu 24.06.2009r. Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Wągrowcu ogłosił przetarg na zadanie „Budowa kanalizacji sanitarnej dla wsi Kobylec – II część”

Przetarg obejmuje cały planowany zakres zadania tj. osiedle mieszkaniowe, osiedle domków letniskowych oraz tzw. „Stary Kobylec”.

Zadanie sfinansowane zostanie ze środków Gminy Wągrowiec w tym pożyczki z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu.

Ponadto w związku z ogłoszonym naborem wniosków na dofinansowanie zadań z zakresu gospodarki wodno – ściekowej w ramach „Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2007 – 2013”  Gmina Wągrowiec za pośrednictwem GZGKiM w Wągrowcu wystąpiła o dofinansowanie w/w zadania.

Zadanie „Budowa kanalizacji sanitarnej dla wsi Kobylec – II część”  będzie realizowane bez względu na ostateczny wynik naboru.

Dokumentacja przetargowa dostępna jest na stronie internetowej GZGKiM w Wągrowcu -  www.gzgkim.wagrowiec.wlkp.pl oraz Gminy Wągrowiec- www.bip.wagrowiec.wlkp.pl.