Jesteś tutaj: Aktualności > Dla młodych rolników

Dla młodych rolników

2008-03-05

Od 3 marca można składać wnioski o przyznanie pomocy w ramach programu ,,Ułatwianie startu młodym rolnikom” PROW 2007-2013.

Wnioski o przyznanie pomocy składa się do Dyrektora Oddziału Regionalnego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa ze względu na miejsce położenia gospodarstwa do 30 czerwca 2008 roku. Można to zrobić osobiście, wysłać listem poleconym, pocztą kurierską lub przez upoważnioną osobę. Wnioski będą rozpatrywane zgodnie z kolejnością daty rozpoczęcia prowadzenia działalności rolniczej przez wnioskodawcę. Formularze wniosku i wymaganych załączników dostępne są na stronach www.arimr.gov.pl i www.minrol.gov.pl albo w biurze powiatowym ARiMR w Wągrowcu, ul. Grunwaldzka 30.