Jesteś tutaj: Aktualności > Drogi Gminne

Drogi Gminne

2009-07-31

Kolejne inwestycje drogowe w Gminie wywołują ogromną radość u mieszkańców. W dniu 28.07 uroczyście oddano do użytku nowa drogę w Oporzynie.

Wartość inwestycji wyniosła 252 150,37 zł. Przy licznie zgromadzonych mieszkańcach w obecności Wójta Gminy Pana Przemysława Majchrzaka oraz Przewodniczącego Rady Gminy Pana Michała Nogalskiego, sołtysa wsi Pana Józefa Świętka – uroczystego poświęcenia drogi dokonał Ks. Ryszard Kufel.

Dwa tygodnie wcześniej oddano do użytku drogę w Przysieczynie oraz Siennie. Wybudowano 930 m drogi w Przysieczynie oraz 800 m w Siennie, łączny koszt inwestycji to 400 000 złotych.

Trwają jeszcze prace przy budowie drogi w miejscowości Łukowo do wybudowania jest 710 m drogi o wartości 240 000 złotych. Wszystkie inwestycji realizuje Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Gniezno.