Jesteś tutaj: Aktualności > Dzień Edukacji Narodowej

2009-10-15

Za zaangażowanie i wkład pracy w rozwój gminnej oświaty, z okazji Dnia Edukacji Narodowej Wójt Gminy uhonorował dyrektorów, nauczycieli i pracowników oświaty Nagrodą Wójta Gminy Wągrowiec.

1.   Dyrektora Gimnazjum nr 1 im. Marii Konopnickiej w Wągrowcu – dr Leszeka Szpisa

2.  Dyrektora Zespołu Szkół w Żelicach – mgr Janusza Sieronia

3.  Dyrektora Gimnazjum nr 3 im. Henryka Sienkiewicza w Rąbczynie – Dariusza Substyka

4.  Dyrektora Szkoły Podstawowej  w Pawłowie Żońskim – mgr Zbigniewa Ćmielewskiego

5.  Dyrektora Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Wiatrowie – mgr Mirosławę Jarosz

6.  Dyrektora Szkoły Podstawowej w Łaziskach – mgr Bożenę Kotwica

7.  Dyrektora Szkoły Podstawowej w Siennie –  mgr Małgorzatę Jazgar

Nauczycieli:

1. Gimnazjum Nr 1 w Wągrowcu – p. Katarzynę Budzeń
2. Gimnazjum  w Żelicach – p. Bożenę Maćkowiak
3. Szkoła Podstawowa w Łaziskach – p. Brzykcy Jolanta, p. Dróbka Tomasz
4. Szkoła Podstawowa w Pawłowie Żońskim – p. Leśniewska Zofia
5. Szkoła Podstawowa w Łeknie  – p. Beata Górna,   p. Hanna Szeszycka
6. Szkoła Podstawowa w Wiatrowie –   p. Radecki Tomasz
7. Szkoła Podstawowa w Siennie –  p. Agnieszka Dzierzgowska

p. Hanna Bejmowicz
p. Jolanta Gapińska
p. Maria Chmura
p. Justyna Hancyk
p. Renata Siejak
p. Iwona Matuszak – Łosińska
p. Grażyna Lorc

oraz  Dyrektora Gminnego Zespołu Obsługi Placówek Oświatowych w Wągrowcu – p. Antoniego Martyńskiego.

Za szczególne osiągnięcia dla oświaty:

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Łeknie mgr Jacek Brzostowski został odznaczony Medalem Komisji Edukacji Narodowej oraz Nagrodą Wielkopolskiego Kuratora Oświaty.

Dyrektor Zespołu Szkół w Żelicach  mgr Janusz Sieroń został odznaczony Medalem Komisji Edukacji Narodowej.