Jesteś tutaj: Aktualności > Dzień Matki w Ochodzy.

Dzień Matki w Ochodzy.

2016-05-25

W dniu 24 maja świetlica wiejska w Ochodzy była miejscem wyjątkowego spotkania z okazji Dnia Matki. Na zaproszenie Wójta Gminy Wągrowiec Przemysława Majchrzaka i Przewodniczącej Gminnej Rady Kobiet Danuty Brodowskiej bardzo licznie przybyły członkinie Kół Gospodyń Wiejskich z Gminy Wągrowiec.

W spotkaniu uczestniczyli także: Przewodnicząca Regionalnej Rady Kół Gospodyń Wiejskich Jolanta Cieślik, przedstawiciele Starostwa Powiatowego, Urzędu Gminy Wągrowiec, Sołtys Sołectwa Ochodza, którzy w swoich wystąpieniach przekazali najlepsze życzenia wszystkim Matkom okazji tak pięknego Święta.

W czasie uroczystości, podziękowania za matczyny trud i gratulacje Wójta Gminy Wągrowiec, otrzymało 13 Matek, zgłoszonych do tych wyróżnień przez swoje Koła Gospodyń.

Podziękowania otrzymały: Jadwiga Sulikowska z Pawłowa Żońskiego, Monika Rusiewicz z Oporzyna,  Halina Mikołajczak z Brzeźna Starego, Maria Krystyna Osińska z Łazisk, Stanisława Stańko z Rudnicza, Maria Bednarska z Ochodzy, Łucja Szpejer z Kaliszan, Janina Dembna z Rąbczyna, Helena Kruszewska z Sienna, Teresa Piec z Siedleczka, Genowefa Czaplewska z Kobylca, Marlena Czarnecka z Krosna, Grażyna Goluch z Przysieczyna.

Dla wszystkich Mam, wzruszający program artystyczny, zaprezentowały dzieci ze wsi Ochodza. Spotkanie umiliły także piosenki prezentowane przez wykonawcę z Gminnego Ośrodka Kultury w Łeknie.