Jesteś tutaj: Aktualności > Dzień Kobiet

Dzień Kobiet

2008-03-13

Dzień Kobiet

W dniu 11 marca 2008 r. w godzinach popołudniowych w restauracji JAMAJKA odbyło się spotkanie z okazji Dnia Kobiet. Wójt Gminy wraz z Przewodniczącym Rady Gminy zaprosili na to spotkanie panie pełniące funkcję sołtysa, żony sołtysów i radnych oraz pracowników Urzędu i jednostek organizacyjnych, panie przewodniczące Kół Gospodyń Wiejskich a także panie z zakładów pracy, z którymi Urząd Gminy współpracuje na co dzień. Spotkanie rozpoczęto występem zespołu muzycznego działającego przy Szkole Muzycznej w Wągrowcu. Następnie Wójt Gminy Pan Przemysław Majchrzak złożył wszystkim paniom życzenia i wspólnie z Panem Przewodniczący Rady Gminy – Michałem Nogalskim, wręczyli wszystkim obecnym paniom tulipany i wznieśli toast za zdrowie i pomyślność. Przy obiedzie i kawie z ciasteczkiem bardzo mile upływał czas spotkania. Panie miały możliwość wymienienia się swoimi doświadczeniami i uwagami na tematy je interesujące, a szczególnie związanymi z działalnością społeczną.