Jesteś tutaj: Aktualności > Dzień sołtysa w Ochodzy

Dzień sołtysa w Ochodzy

2016-03-22

Dnia 12 marca 2016r. w świetlicy wiejskiej w Ochodzy o godz.18:00 Koło Gminne Wągrowiec Stowarzyszenia Sołtysów Województwa Wielkopolskiego wraz z Gminą Wągrowiec organizowało  uroczystość z okazji Dnia Sołtysa.

Uroczystość swoją obecnością uświetnili: Pan Tomasz Kranc – Starosta Wągrowiecki, Pan Przemysław Majchrzak – Wójt Gminy Wągrowiec, Pani Krystyna Urbańska i Pan Wiesław Ewertowski – Radni Rady Powiatu, Pan Piotr Zawadzki – Radny Rady Gminy - reprezentujący Radę Gminy, Pani Małgorzata Bejma  - Kierownik Referatu Organizacyjnego Gminy Wągrowiec oraz sołtysi Gminy Wągrowiec.

Gminny Ośrodek Kultury przygotował jak zwykle fantastyczną oprawę muzyczną, ciekawe gry i zabawy dla sołtysów takie jak: wbijanie gwoździa w pień, kalambury, zabawy z fasolą i inne.

Przepyszne menu przygotowały Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Ochodzy.

Wszystkim, którzy pomagali i byli zaangażowani w przygotowanie uroczystości z okazji Dnia Sołtysa serdecznie dziękujemy, wszystkim sołtysom dziękujemy za obecność i do zobaczenia we wrześniu na Pikniku Sołtysa.

Za wszystkie życzenia i wyrazy szacunku w imieniu Sołtysów Gminy Wągrowiec dziękujemy.