Jesteś tutaj: Aktualności > Europejskie dziedzictwo kulturowe naszym oknem na świat

Europejskie dziedzictwo kulturowe naszym oknem na świat

2008-03-05

22 lutego br. w Urzędzie Marszałkowskim w Poznaniu odbyło się wręczenie nagród w VIII edycji konkursu organizowanego przez Zarząd Województwa Wielkopolskiego „Działania proekologiczne i prokulturowe w ramach strategii rozwoju obszarów wiejskich”

Gmina Wągrowiec otrzymała  nagrodę w wysokości 20 000 zł. z Funduszu Rozwoju Gruntów Rolnych, za projekt zgłoszony przez Szkołę Podstawową im. ks. Jakuba Wujka  w SIENNIE -  „Europejskie dziedzictwo kulturowe naszym oknem na świat”. Nagrodę odebrali – Dyrektor Szkoły Podstawowej w Siennie – Małgorzata Jazgar oraz Wójt Gminy Wągrowiec – Przemysław Majchrzak.

Szczegóły:http://www.wielkopolska.mw.gov.pl/doc.php?dcid=4172&grid=6