Jesteś tutaj: Aktualności > Informacja o przedłużeniu okresu i terminach odbioru odpadów biodegradowalnych z nieruchomości zamie

Informacja o przedłużeniu okresu i terminach odbioru odpadów biodegradowalnych z nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Gminy Wągrowiec.

2016-09-15

Dodatkowe zbiórki odpadów biodegradowalnych z nieruchomości zamieszkałych, położonych na terenie Gminy Wągrowiec.

Odpad będzie odbierany tylko w workach brązowych.

Rejon

Rodzaj odpadu surowca

październik

Trasa A i B

Trasa C i D i G

5(sobota za 1.XI)

Trasa E i F i H

Odpady biodegradowalne

Trasy odbioru odpadów komunalnych oraz surowców wtórnych:

A  Łęgowo, Wiatrowo, Przysieka, Kurki, Czekanowo, Przysieczyn, Długa Wieś, Sienno, Sieńsko.

B  Ochodza, Łaziska, Nowa Wieś, Rąbczyn, Bracholin, Kiedrowo, Werkowo, Kołybiec, Ludwikowo,        Koźlanka.

C  Wiatrowiec, Wiatrowiec Las, Pokrzywnica, Ostrowo Młyn, Mikołajewo, Orla, Rudnicze, Rudniczyn, Runowskie, Runowo, Runówko, Jakubowo, Józefowo, Potulice, Potuły, Żelice, Sarbka, Dębina.

D  Bartodzieje, Nowe, Kamienica, Dąbkowice, Kaliszany,  Toniszewo, Kopaszyn, Danabórz.

E  Łekno, Siedleczko, Koninek, Wiśniewo, Łukowo, Brzeźno Stare, Redgoszcz.

F  Kaliska, Micharzewo, Krosno, Bukowiec, Jankowo, Rgielsko, Sady,  Bobrowniki, Tarnowo Pałuckie.

G  Pawłowo Żońskie, Oporzyn, Grylewo,

H  Kobylec