Jesteś tutaj: Aktualności > Kolejne miejsca do bezpiecznej zabawy dla najmłodszych

Kolejne miejsca do bezpiecznej zabawy dla najmłodszych

2009-08-04

Place zabaw to inwestycja mająca tworzyć infrastrukturę przyjazną najmłodszym mieszkańcom gminy. Władze gminy w trosce o ciekawe i bezpieczne spędzanie wolnego czasu dla najmłodszych w kolejnych miejscowościach urządziły place zabaw.

Teraz mogą się także nimi cieszyć mieszkańcy Sienna, Grylewa, Potulic i Żelic. Wyposażone są one w różne urządzenia służące zabawie takich jak huśtawki, zjeżdżalnie, równoważnie, karuzele. Urządzenia te gwarantują wysoki poziom  bezpieczeństwa gdyż posiadają stosowne atesty i certyfikaty. Urządzenia zostały zamontowane przez firmę HYDRO-WIELKOPOLSKA a łączny koszt inwestycji wyniósł 64 416,00 zł. Samorząd Gminy cieszy się że mógł sprawić radość nie tylko dzieciom ich rodzicom ale całemu lokalnemu środowisku żywiąc nadzieje, że place zabaw spełnią swe zadanie i sprawią wiele przyjemności gdyż odkąd się pojawiły dzieci przebywają na nich całymi dniami.