Jesteś tutaj: Aktualności > Komunikat Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa

Komunikat Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa

2008-03-11

Komunikat z dnia 7 marca 2008 r. Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa

W dniu 15 marca 2008 r. (sobota) rozpoczyna się ustawowy termin składania wniosków o przyznanie płatności bezpośrednich za rok 2008. W tym dniu rolnicy będą mogli wysyłać wnioski za pośrednictwem poczty. W biurach powiatowych ARiMR wnioski będą przyjmowane od poniedziałku, tj. 17 marca 2008 r.

Ostateczny termin na składanie wniosków upływa w dniu 15 maja 2008 r., przy przesyłaniu wniosków pocztą decydować będzie data stempla pocztowego. Dopuszczalne jest złożenie wniosku w terminie 25 dni kalendarzowych po tym terminie, czyli do 9 czerwca 2008 r., ale w takich przypadkach należna rolnikowi płatność będzie pomniejszana o 1% za każdy dzień roboczy opóźnienia.

Szczegóły:  http://www.arimr.gov.pl/