Jesteś tutaj: Aktualności > Kwalifikacyjny Kurs w zawodzie kucharz

Kwalifikacyjny Kurs w zawodzie kucharz

2016-08-29

Dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Karola Libelta w Gołańczy informuje iż z dniem 1.09.2016 r. zamierza otworzyć Kwalifikacyjny Kurs w zawodzie kucharz (kwalifikacja T6. Sporządzanie potraw i napojów). Kurs ten skierowany jest do osób, które:

1. ukończyły 18 lat,

2. oraz posiadają wykształcenie zawodowe.

Zajęcia na kursie odbywać się będą w systemie zaocznym (piątek, sobota). Program kwalifikacyjnego kursu zawodowego realizowany będzie przez III semestry (od września 2016 r. do grudnia 2017 r.). Na kwalifikacyjnym kursie zawodowym nie stawia się ocen cząstkowych a zaliczenie kursu odbywa się w formie ustnej. Na kursie realizowane są przedmioty zawodowe, które prowadzone są przez doświadczonych nauczycieli i instruktorów. Osoba, która uzyskała zaliczenie ze wszystkich przedmiotów, otrzymuje zaświadczenie o ukończeniu kwalifikacyjnego kursu zawodowego, a następnie zdaje egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie organizowany przez Okręgową Komisję Egzaminacyjną i otrzymuje zawód kucharza.

Dokumenty wymagane w procesie rekrutacji: podanie do szkoły (druk dostępny w sekretariacie szkoły lub na stronie internetowej szkoły pod adresem www.zsppolancz.szkolnastrona.pl).

Wszystkie osoby zainteresowane prosimy o kontakt osobisty lub telefoniczny: 672683156 lub 672615869.

Za wsparcie działalności szkoły z góry serdecznie dziękuję.