Jesteś tutaj: Aktualności > Letnia Powiatowa Spartakiada LZS

Letnia Powiatowa Spartakiada LZS

2016-06-23

W minioną niedzielę, 29 maja 2016r Gmina Wągrowiec była gospodarzem XII Letniej Spartakiady Mieszkańców Wsi Powiatu Wągrowieckiego. Na  „ORLIKU 2012”  w Kobylcu zjechali się reprezentanci wszystkich gmin z powiatu wągrowieckiego. Nasza gminę reprezentowało  24 zawodników, którzy zmagali się w wielu  konkurencjach zdobywając czołowe miejsca w zorganizowanych konkurencjach.

- W konkurencji rodzinnej „A” czyli rzut lotką do tarczy, bieg sztafetowy 3x30 m, rzut przedmiotami do celu wygrała rodzina Radeckich.

- W konkurencji rodzinnej „B” czyli strzał piłką nożną na bramkę, rowerowy tor przeszkód i bieg w worku wygrała rodzina Hoffmannów.

- W  rzucie do kosza kobiet i mężczyzn – pierwsze miejsce zdobyła Patrycja Walczak.

- W rzucie lotką do tarczy – pierwsze miejsce zdobyła Marlena Andrzejewska, trzecie miejsce zajął Leszek Łochowicz.

- Strzały na bramkę -  na pdium znaleźli się Hanna i Piotr Zawadzcy.

- Wędkowanie na sucho -  II miejsce zdobyła Hanna Uniejewska, natomiast I miejsce zdobył Dariusz Przesławski.

- Rzuty przedmiotami do celu – II miejsce zdobyła Maja Myszka i I miejsce zdobył Adrian Andrzejewski.

- Rzut beretem – I miejsce Justyna Szymańska i I miejsce Marcin Andrzejewski.

- Podnoszenie ciężarka – II miejsce Iwona Kalisz i II miejsce Rafał Kalisz.

- Rowerowy tor przeszkód – I miejsce Laura Madeksza  i I miejsce Filip Tomicki.

- Strzelanie z wiatrówki – I miejsce Aleksandra Mendlik; III miejsce Przemysław Mendlik.

W dniu 30 maja br. podczas XXVI Sesji Rady Gminy Pan Tomasz Radecki – Prezes Stowarzyszenia Gminnego LZS wręczył Panu Przemysławowi Majchrzakowi – Wójtowi Gminy Wągrowiec   puchar za zajęcie I miejsca w Letniej Powiatowej Spartakiadzie LZS.

Wszystkim zawodnikom reprezentującym Gminę Wągrowiec serdecznie gratulujemy i dziękujemy za reprezentowanie Gminy w spartakiadzie!