Jesteś tutaj: Aktualności > Mali Artyści Matce Ziemi-2009

Mali Artyści Matce Ziemi-2009

2009-06-08

Urząd Gminy Wągrowiec ogłasza VII edycję konkursu ekologicznego „Mali Artyści Matce Ziemi-2009”.

Wszyscy mamy ogromny wpływ na stan otaczającego nas środowiska. Poprzez zmianę swoich codziennych nawyków i postępowanie z myślą o środowisku, możemy znacznie ograniczyć negatywny wpływ na jego stan. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych klas od IV do VI oraz gimnazjów – administrowanych przez gminę Wągrowiec. Tematem konkursu jest wykonanie plakatu - „Jak na co dzień dbam o środowisko”. Termin nadsyłania prac do dnia 18 września 2009 roku. Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w konkursie. Więcej informacji w regulaminie.