Jesteś tutaj: Aktualności > Naprawy wiat przystankowych.

Naprawy wiat przystankowych.

2008-04-16

Gmina rozpoczęła naprawy wiat przystankowych. Naprawiono już wiaty w ...

Józefowie, Sarbce, Kopaszynie, Kobylcu, Czekanowie, Jankowie, Nowej Wsi, Łukowie oraz Bracholinie. Pozostałe wiaty w miejscowościach: Runowo, Oporzyn, Grylewo i Werkowo zostaną naprawione do końca kwietnia. Każda z wiat stawianych przez firmę „Sopel”, a jest ich 40, ma 36 miesięcy gwarancji, niestety pozbijane szyby, podziurawione dachy i powyginane ściany, powstały w wyniku nieodpowiedniego zachowania niektórych osób, korzystających przystanków. Na skutek wandalizmu Gmina ponosi dodatkowe wysokie koszty, za które można byłoby zakupić 2 nowe wiaty dla następnych miejscowości.

Przystanek autobusowy