Jesteś tutaj: Aktualności > Nieodpłatne badania profilaktyczne dla Mieszkańców Gminy Wągrowiec

Nieodpłatne badania profilaktyczne dla Mieszkańców Gminy Wągrowiec

2016-06-23

Ośrodek Profilaktyki i Epidemiologii Nowotworów w Poznaniu, na podstawie porozumień zawartych z Urzędem Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego przeprowadzi akcję nieodpłatnych badań profilaktycznych dla Mieszkańców Gminy Wągrowiec od 50 roku życia.

Badania będą dotyczyć:

Profilaktyki  i wczesnego wykrywania nowotworów złośliwych dolnego przewodu pokarmowego (rak jelita grubego)

oraz

Profilaktyki i wczesnego wykrywania chorób układu moczowo – płciowego mężczyzn (prostata)

W dniu 2 sierpnia o godz.10:50

w Świetlicy Wiejskiej w Łeknie

przeprowadzone zostanie SPOTKANIE EDUKACYJNE

Podczas spotkania, zainteresowanym uczestnikom zostaną rozdane specjalne probówki do przygotowania materiału do badań.

Natomiast

W dniu 10 sierpnia 2016 r.  w godz. 9:00  -13:00

w Świetlicy Wiejskiej w Łeknie

przeprowadzone zostaną BADANIA KRWI oraz ODBIÓR KAŁÓWEK

Informacje dodatkowe:

- na wszystkie badania należy zabrać ze sobą Dowód Osobisty

- wyniki zostaną wysłane za pośrednictwem poczty na wskazany przez pacjenta adres

- zapisy przeprowadzane są przez Państwa Gminę

REJESTRACJA do 25 lipca 2016  r.

- telefoniczna pod nr: 672680827

w Urzędzie Gminy Wągrowiec ul. Cysterska 22 pok. 100