Jesteś tutaj: Aktualności > Nowe chodniki

Nowe chodniki

2009-08-03

W dniu 28.07 ruszyła kolejna inwestycja współfinansowana przez Gminę Wągrowiec w miejscowości Grylewo.

Wójt Gminy Wągrowiec Przemysław Majchrzak wspólnie z reprezentantami Sołectw Grylewo tj. Panem Tomaszem Kuflem sołtysem sołectwa, Kazimierzem Wekwertem – Radnym Rady Gminy, Andrzejem Gapińskim – Prezesem Spółdzielni Mieszkaniowej oraz Robertem Torzem Dyrektorem Powiatowego Zarządu Dróg  w Wągrowcu przekazali teren pod chodnik wzdłuż drogi powiatowej firmie KOPAŁA ze Skoków. Ciąg ten będzie łączył drogę w kierunku Kościoła z drogą w kierunku stacji kolejowej.