Jesteś tutaj: Aktualności > Orlik 2012 w Kobylcu.

Orlik 2012 w Kobylcu.

2008-04-16

W dniu 8.04.2008r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyły się warsztaty

pn. „program budowy zespołu boisk wielofunkcyjnych – MOJE BOISKO – ORLIK 2012”, organizowane przez Ministerstwo Sportu i Turystki, Polskie Stowarzyszenie Rozwoju Infrastruktury Sportu i Rekreacji IAKS Polska, przy współudziale Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego.
W warsztatach uczestniczyli przedstawiciele naszej Gminy, w związku z zamiarem realizacji kompleksu sportowego w Kobylcu. Na spotkaniu przedstawiono wstępny projekt techniczny oraz przedstawiono zasady realizacji i finansowania inwestycji.

Wizualizacja