Jesteś tutaj: Aktualności > Piknik Sołtysów.

Piknik Sołtysów.

2008-07-15

Dnia 12 lipca 2008r. w Sompolnie odbył się kolejny Piknik Województwa Wielkopolskiego, w którym udział wzięli przedstawiciele Powiatu  Wągrowieckiego.

Z dumą oznajmiamy, że reprezentantka naszego powiatu – Kinga Skawińska  zajęła II miejsce w konkursie na najładniejszy rysunek sołtysa.

Podczas Pikniku można było zobaczyć wystawę maszyn i urządzeń rolniczych.

Całość imprezy uświetnił szereg zabaw i gier. Jednym z faworytów toru przeszkód zwanego „kratownicą” był sołtys Werkowa pan Andrzej Maćkowski, który zajął III miejsce.

Dużą popularnością cieszył się rzut beretem, gry planszowe, a także slalom rowerowy między pachołkami.

Uroczystość w pełni zasługuje na miano udanej, tak dobrze nie bawiły się już dawno zarówno dzieci jak i dorośli.