Jesteś tutaj: Aktualności > Powiadomienie o zamknięciu ul. Kcyńskiej w Wągrowcu

Powiadomienie o zamknięciu ul. Kcyńskiej w Wągrowcu

2016-02-25

Dotyczy: Powiadomienie o zamknięciu ul. Kcyńskiej w Wągrowcu, na odcinku od ul. Orzeszkowej do Ronda Kcyńskiego, w ramach realizacji zadania pn.: „Rozbudowa ulic pomiędzy rondem Kaliskim, a rondem Pałuckim w Wągrowcu”.

TRAKCJA PRKiI S.A., jako Wykonawca zadania pn. „Rozbudowa ulic pomiędzy rondem Kaliskim, a rondem Pałuckim w Wągrowcu”, zawiadamia, iż przewiduje przystąpić do zamknięcia ul. Kcyńskiej na odcinku od ul. Orzeszkowej do Ronda Kcyńskiego, tj.: od km 0+430 do km 1+100, str. L i P, zgodnie z zatwierdzonym przez Starostę Wągrowieckiego w dn. 23.02.2016r. Projektem Tymczasowej Organizacji Ruchu.

Generalny Wykonawca Robót, firma TRAKCJA PRKiI S.A. informuje, iż w związku z realizacją Inwestycji mogą nastąpić pewne utrudnienia w ruchu drogowym za co z góry przepraszamy. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących rozbudowy tego odcinka drogi prosimy o kontakt telefoniczny – Paweł Chwiłka tel.: 508-484-216, mail: p.chwilka@grupatrakcja.com.

Mateusz Antoniak

Przedstawiciel Wykonawcy

Trakcja PRKiI

Oddział Budownictwa Drogowego w Bydgoszczy