Jesteś tutaj: Aktualności > Prace inwestycyjne w Łaziskach

Prace inwestycyjne w Łaziskach

2009-10-13

Trwają prace  budowlane w zakresie kanalizacji sanitarnej, oświetlenia i budowy drogi w miejscowości Łaziska.

Zadanie „Budowa kanalizacji sanitarnej dla wsi Łaziska” - w imieniu Gminy Wągrowiec, realizuje Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Wągrowcu ul. Janowiecka 98A. Wykonawcą robót jest: Konsorcjum „HYDRO – ARTO – BUD” z Trzcianki.

Natomiast zadanie „Budowa drogi gminnej Nr 215532P we wsi Łaziska”, obejmujące również wykonanie oświetlenia drogowego, realizuje wybrane w drodze przetargu: Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o. z Gniezna.

Prace potrwają do końca br.

Przepraszamy wszystkich mieszkańców i użytkowników drogi za utrudnienia w czasie realizacji inwestycji.

Mając na względzie założony cel, służący poprawie warunków życia i dojazdu do posesji, liczymy na Państwa wyrozumiałość.