Jesteś tutaj: Aktualności > Przyjazna Biblioteka – modernizacja

Przyjazna Biblioteka – modernizacja

2009-07-07

W dniu 29.06.2009r. Gminny Ośrodek Kultury w Wągrowcu z siedzibą w Łeknie ogłosił przetarg na zadanie „Przyjazna Biblioteka – modernizacja Biblioteki Publicznej w Łeknie – etap II”.

Przetarg obejmuje wykonanie docieplenia ścian zewnętrznych budynku, docieplenia stropodachu, remont schodów i murków oporowych przy wejściach, wymiana drzwi i częściowo okien oraz wykonanie podjazdu dla niepełnosprawnych.
Na realizację zadania znaczną część środków pozyskano z budżetu państwa tj. Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu „Rozwój infrastruktury kultury i szkolnictwa artystycznego”. Pozostałe środki pochodzą z budżetu gminy.

Dokumentacja przetargowa dostępna jest na stronie internetowej Gminnego Ośrodka Kultury w Wągrowcu z siedzibą w Łeknie -  www.gok.lekno.bip.net.pl oraz dodatkowo na stronie internetowej Gminy Wągrowiec   - www.bip.wagrowiec.wlkp.pl.