Jesteś tutaj: Aktualności > Rozstrzygnięty przetarg

Rozstrzygnięty przetarg

2009-08-25

W dniu 20.08.2009r. Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Wągrowcu rozstrzygnął przetarg na zadanie „Budowa kanalizacji sanitarnej dla wsi Łaziska”.

Przetarg obejmuje wykonanie kanalizacji dla skupionej zabudowy tj. od Lasku Łakińskiego wzdłuż drogi gminnej (równoległej do drogi wojewódzkiej), do szkoły, dalej do drogi wojewódzkiej, oraz centrum wsi.

Zadanie sfinansowane zostanie ze środków Gminy Wągrowiec w tym pożyczki z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu.

Ponadto w związku z ogłoszonym naborem wniosków na dofinansowanie zadań z zakresu gospodarki wodno – ściekowej w ramach „Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2007 – 2013” Gmina Wągrowiec za pośrednictwem GZGKiM w Wągrowcu wystąpiła o dofinansowanie w/w   zadania. Podpisanie umowy nastąpi jeszcze w miesiącu sierpniu. Rozpoczęcie robót we wrześniu  br.

Ogłoszenie o wyborze najkorzystniejszej oferty dostępne jest na stronie internetowe GZGKiM w Wągrowcu - www.gzgkim.wagrowiec.wlkp.pl oraz dodatkowo na stronie internetowej Gminy Wągrowiec - www.bip.wagrowiec.wlkp.pl.