Jesteś tutaj: Aktualności > Spotkanie informacyjne: „Środa z funduszami dla instytucji kultury”

Spotkanie informacyjne: „Środa z funduszami dla instytucji kultury”

2016-06-28

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gnieźnie zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne „Środa z funduszami dla instytucji kultury”, które odbędzie się w Punkcie Informacyjnym Funduszy Europejskich w Gnieźnie, ul. Roosevelta 42.

Celem spotkania jest przedstawienie informacji o planowanych możliwościach wsparcia projektów skierowanych do instytucji kultury z Funduszy Europejskich na lata 2014-2020. Planowane propozycje wsparcia dotyczyć będą programów:

- Wielkopolski Regionalny Program Operacyjny na lata 2014-2020,

- Program Operacyjny Infrastruktura i Środowisko 2014-2020,

- Program Operacyjny Polska Cyfrowa 2014-2020

Spotkanie informacyjne adresowane jest dla przedstawicieli instytucji kultury.

Termin i miejsce spotkania informacyjnego:

06.07.2016r. Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gnieźnie, ESTEDE ul. Roosevelta 42.

Zgłoszenia na spotkanie:

·         Telefoniczne: 61 425 02 90, kom. 501 134  535

·         Email: gniezno.fe@wielkopolskie.pl

Ilość miejsc jest ograniczona. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

W załączeniu program spotkania