Jesteś tutaj: Aktualności > Spotkanie informacyjne „Środa z funduszami na rozwój e-administracji i cyfryzacji”

2016-07-21

W dniu 3 sierpnia 2016r. Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gnieźnie organizuje spotkanie informacyjne dla przedstawicieli samorządów, przedsiębiorców, pracowników organizacji pozarządowych oraz pozostałych osób zainteresowanych rozwojem e-usług.

Podczas spotkania przekazane zostaną informacje dotyczące możliwości pozyskania środków zwrotnych i bezzwrotnych na projekty realizowane w zakresie rozwoju e-administracji oraz cyfryzacji.

Planowane propozycje wsparcia dotyczyć będą programów:

· Wielkopolskiego  Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020,

· Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa 2014-2020.

Udział w spotkaniu informacyjnym jest bezpłatny. Spotkanie planowane jest w godzinach od 10.00 do 12.35,w siedzibie Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Gnieźnie, mieszczącego się    w  Centrum Kultury ESTEDE, ul. Roosevelta 42.

Zgłoszenia i kontakt:

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich,

ul. Roosevelta 42, 62-200 Gniezno,

(godziny pracy: pon. 7.00-17.00, wt.-pt. 07.00-15.00)

tel.: 61 425 02 90; tel. kom. 501 134 535

e-mail: gniezno.fe@wielkopolskie.pl

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń (telefonicznie lub e-mailowo)

Pliki do pobrania:
Program spotkania