Jesteś tutaj: Aktualności > Syrena na rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego

Syrena na rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego

2016-07-26

KOMUNIKAT WÓJTA GMINY WĄGROWIEC W związku ze zbliżającą się rocznicą wybuchu Powstania Warszawskiego informuję, iż Wojewoda Wielkopolski dla podkreślenia wagi tego historycznego wydarzenia zwrócił się z prośbą o przeprowadzenie głośnej próby syren w dniu 1 sierpnia br. godz.17.00.

Informuję, że w wskazanym terminie na terenie gminy Wągrowiec nastąpi uruchomienie syren (na zasadach realizacji głośnej próby), dźwiękiem ciągłym, trwającym jedną minutę.

Wójt Gminy Wągrowiec

Przemysław Majchrzak