Jesteś tutaj: Aktualności > To nie prima aprilis

To nie prima aprilis

2008-03-05

Z okazji 90 rocznicy urodzin Adama Bahdaja i 120 rocznicy urodzin Janiny Porazińskiej Biblioteka przy Gminnym Ośrodku Kultury w Wągrowcu z/s w Łeknie ogłosiła konkurs literacki dla dzieci pt. "Bajkowe ABC"

Konkurs odbędzie się w dwóch kategoriach: dla uczniów klas I – II („Pilot i ja”, „Malowany ul” A. Bahdaja) i starszych dzieci z klas III - IV szkół podstawowych („Szewczyk dratewka”, „Kozucha kłamczucha” J. Porazińskiej).

W danej kategorii wiekowej z każdej szkoły może wystartować tylko szóstka dzieci. Termin konkursu wyznaczono na 1 kwietnia w bibliotece w Łeknie.