Dziś jest:

Jesteś tutaj: Aktualności > Uczestnictwo mieszkańców Polski (rezydentów) w podróżach

Aktualności

Uczestnictwo mieszkańców Polski (rezydentów) w podróżach

2016-10-12

Uprzejmie informujemy, że w dniach od 1 do 20 października 2016 r. na terenie całego kraju w wylosowanych mieszkaniach zostanie przeprowadzone badanie reprezentacyjne dotyczące uczestnictwa mieszkańców Polski w podróżach.

Celem tego badania jest zebranie danych o krajowych i zagranicznych wyjazdach członków gospodarstw domowych w III kwartale 2016 roku. Badanie dostarczy kompleksowej wiedzy o skali uczestnictwa mieszkańców Polski w podróżach, rodzajach wykorzystywanych usług turystycznych, poziomie wydatków związanych z podróżami.

Informacje nt. badań ankietowych dostępne są na stronie Urzędu Statystycznego w Poznaniu pod adresem http://poznan.stat.gov.pl/aktualnosci/uczestnictwo-mieszkancow-polski-rezydentow-w-podrozach-01-20-10-2016-r-,61,1.html

Copyright © 2007 Gmina.pl. All rights reserved

 

web stats stat24

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij