Jesteś tutaj: Aktualności > Udzielono absolutorium Wójtowi.

Udzielono absolutorium Wójtowi.

2008-04-30

30 kwietnia 2008 roku podczas XVI Sesji Rady Gminy radni jednogłośnie przyjęli uchwałę w sprawie udzielenia absolutorium Wójtowi  Gminy Wągrowiec za rok 2007.

Radni byli jednomyślni w ocenie sprawozdania z wykonania budżetu. Podzielili tym samym wcześniejsze pozytywne opinie Regionalnej Izby Obrachunkowej i Komisji Rewizyjnej Rady Gminy.

Budżet 2007 roku zamknął się kwotami po stronie dochodów 24 061 371,90 zł. (99,77%), zaś wydatków 24 004 343,80 zł. (94,60%).

Po głosowaniu nad udzieleniem absolutorium Wójt Gminy Wągrowiec Pan Przemysław Majchrzak podziękował radnym, sołtysom i pracownikom urzędu za wspólną pracę, a następnie odebrał gratulacje z rąk Przewodniczącego Rady Gminy Pana Michała Nogalskiego i pozostałych radnych.

Absolutorium Wójta