Jesteś tutaj: Aktualności > VIII Dzień Papieski

VIII Dzień Papieski

2008-10-17

16 października 2008 roku w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Wiatrowie przeżywaliśmy VIII Dzień Papieski

VIII Dzień Papieski pod hasłem: "Jan Paweł II wychowawca młodych." Uczniowie pod kierunkiem p. Arlety Łagodzińskiej i p. Lidii Radeckiej przygotowali montaż słowno-muzyczny poświęcony Janowi Pawłowi II. W odświętnej scenerii i duchowej obecności Papieża wspominaliśmy wielką radość, która towarzyszyła nam podczas Konklawe w 1978 roku. W kręgu refleksyjnej poezji i śpiewie religijnych pieśni złożyliśmy hołd Prorokowi naszych czasów. W niedzielę 19 października po mszy św. w Wiatrowie o godz. 11.00 odbędzie się w budynku szkoły przedstawienie dla społeczności lokalnej na które serdecznie wszystkich zapraszamy.