Jesteś tutaj: Aktualności > Wybory w Czekanowie.

Wybory w Czekanowie.

2008-05-27

W związku z rezygnacją z funkcji sołtysa wsi Czekanowo Pana Wiktora Czarnolewskiego, zostały przeprowadzone dnia 26 maja 2008 r. wybory sołtysa.

Spotkanie wyborcze odbyło się w świetlicy wiejskiej w Czekanowie, w którym uczestniczyli Pan Przemysław Majchrzak – Wójt Gminy Wągrowiec, Pan Michał Nogalski – Przewodniczący Rady Gminy i Pan Jan Kaniewski - sołtys sołectwa Przysieczyn.

Pan Wiktor Czarnolewski stanowisko sołtysa objął w marcu 2000 r. Przez cała kadencję wywiązywał się wzorowo ze swoich obowiązków, o czym może świadczyć m. in. udział w każdym posiedzeniu Rady Gminy i zebrań sołtysów, aktywnie w nich uczestnicząc.

Wójt Gminy Przemysław Majchrzak bardzo serdecznie podziękował Panu Wiktorowi Czarnoleskiemu za współprace, jednocześnie podkreślił jego troskę i bezinteresowność w każdym podejmowanym działaniu. Swoją pozytywna energią zarażał lokalną społeczność, jednocześnie ucząc wszystkich pokory. Podziękowania zostały przekazane z ust Pana Michała Nogalskiego, do podziękowań dołączył się Jan Kaniewski – sołtys sołectwa Przysieczyn.

Zgodnie z porządkiem zebrania dokonano wyboru nowego sołtysa wsi Czekanowo. W wyniku tajnego głosowania nowym sołtysem została Pani Małgorzata Czarnolewska.

Wiktor Czarnolewski       Ustepujący Wiktor Czarnolewski i nowy sołtys Małgorzata Czarnolewska

Podziekowania    Wręczenie wyróżnienia