Jesteś tutaj: Aktualności > XII Zlot Seniorów na Pałukach

XII Zlot Seniorów na Pałukach

2009-08-26

Gospodarzem spotkania był miejscowy Klub Se­niora Cystersi. W sobotnim (tj. 22.08.2009r.) spotkaniu uczest­niczyło blisko dwieście osób w sali widowiskowej w Łeknie.

Na zaproszenie Cystersów do Łekna zjechali przedstawiciele zaprzyjaźnionych klubów senio­ra i kół PZEiR z Wągrowca, Da­masławka, Gołańczy, Mieściska, Niemczyna, Wapna oraz Janowca Wlkp., Łopienna i Rogowa. Wśród zaproszonych gości brawami powi­tano przedstawicieli władz powia­towych, gminnych i samorządo­wych. Wójt gminy Wą­growiec Przemysław Majchrzak, przekazał komplet albumów do zdjęć, zegar z krajobrazem ziemi wągrowieckiej - to tylko niektóre z podarunków.

Po oficjalnych uroczystościach, na scenie zagościli seniorzy z bydgoskiego kabaretu - Ewa i Henryk Bochniakowie oraz Anną Chmurzyńska. Radość i świetna zabawa towarzyszyły se­niorom do bardzo późnych godzin.