Jesteś tutaj: Aktualności > Zakończenie Gminnej Ligi Piłki Nożnej Gminy Wągrowiec

Aktualności

Zakończenie Gminnej Ligi Piłki Nożnej Gminy Wągrowiec

2016-10-03

W niedzielę 25.09.2016r. odbyło się zakończenie Gminnej Ligi Piłki Nożnej Gminy Wągrowiec.  Od połowy kwietnia zmagania na ORLIKU w KOBYLCU toczyło  16 drużyn w dwóch ligach. W czasie 106 spotkań strzelono 840 bramek. Największą ilość bramek, bo aż 98 strzeliła drużyna AGARIKOS.

W pierwszej lidze na najwyższym stopniu podium uplasowała się drużyna AGARIKOS, zaraz za nią TRANSPORT ŁAZISKA, trzecie miejsce zdobyła drużyna MTC GAPIŃSKI. Na dalszych miejscach znalazły się drużyny ARTX ŻELICE, OKS BERDYCHOWO, ARGUS PRZYSIECZYN, LINDNER i ZRYW RUDNICZE, które zrezygnowało z dalszego udziału w turnieju.

Najlepszym zawodnikiem pierwszoligowym, jak również całej ligi okazał się Artur Bartkowiak z AGARIKOS. To on otrzymał puchar GŁOSU WĄGROWIECKIEGO
i PUCHAR od LIGI. Królem strzelców okazał się Robert Szkudlarek z drużyny MTC GAPIŃSKI. Najlepszym bramkarzem został Dominik Ptak z TRANSPORTU ŁAZISKA. Obaj zawodnicy otrzymali pamiątkowe statuetki.

W drugiej lidze najlepszym zawodnikiem okazał się Sebastian Kasperski z WFM WĄGROWIEC. Królem strzelców został Bartosz Banaszak z drużyny MAKA PAKA, natomiast najlepszym bramkarzem okazał się Mariusz Wota z drużyny OLD BOYS. Wszystkie wyróżnione osoby otrzymały pamiątkowe statuetki.

Mistrzem II ligi okazała się drużyna WFM Wągrowiec, dalej uplasowały się drużyny: MAKA PAKA , ZPD SOBCZAK, POLINOVA, PAŁUKI ŁEKNO, OLD BOYS WĄGROWIEC, INTERNET RAKO – LAN i drużyna PILEXU. Każda z drużyn otrzymała pamiątkowy puchar i po dwie piłki. Gratulacje wszystkim zawodnikom złożyli zaproszeni goście i organizatorzy.