Jesteś tutaj: Aktualności > Zakończono cykl szkoleń

Zakończono cykl szkoleń

2008-11-19

Zakończenie szkolenia realizowanego w ramach projektu systemowego „Program aktywizacji społeczno–zawodowej w Gminie Wągrowiec”.

Dnia 14 listopada 2008 roku zakończono cykl szkoleń organizowanych w ramach projektu PROGRAM AKTYWIZACJI SPOŁECZNO – ZAWODOWEJ W GMINIE WĄGROWIEC przewidzianych na 2008 rok.

W siedzibie Zespołu Szkół Ponadgimnazjanych nr 1 w Wągrowcu odbyło się uroczyste zakończenie. Panie odbyły szkolenie w łącznej ilości 350 godzin, trwało ono od 4 sierpnia do dnia dzisiejszego.

Uczestniczki samodzielnie przygotowały poczęstunek by zaprezentować umiejętności zdobyte na kursie i zaprezentowały uszyte przez siebie spódnice. Panie odebrały dyplomy.

Spotkanie odbyło się w miłej atmosferze. Z entuzjazmem wspominały wspólnie spędzony czas i z żalem się rozstawały.