Jesteś tutaj: Aktualności > Zawody OSP w Łeknie.

Zawody OSP w Łeknie.

2008-07-15

13 lipca 2008 r. w Łeknie odbyły się zawody sportowo-pożarnicze, zorganizowane przez Odział Zarządu Miejsko-Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Wągrowcu.

Udział w zawodach brało: 8 drużyn Seniorów, 1 drużyna Kobieca i 2 Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze. Zestawienie zbiorcze drużyn seniorów: pierwsze miejsce zajęła drużyna OSP Łekno (zdobywając najmniej punktów karnych – 98 pkt.), II miejsce OSP Ochodza (112,7), III – OSP Kaliszany (114), IV – OSP Brzeźno Stare (115), V – OSP Sienno (117), VI – OSP Rąbczyn (122), VII – OSP Runowo (130), VIII – OSP Pawłowo Żońskie (136). Zestawienie kobiecej drużyny pożarniczej: I miejsce OSP Łekno (zdobywając najmniej punktów karnych – 125 pkt.). Zestawienie MDP - młodzieżowej drużyny pożarniczej: I miejsce OSP Runowo zdobywając największą ilość punktów 1036, II miejsce OSP Pawłowo Żońskie – 984 pkt.

Zapraszam do Galerii zdjęć