Jesteś tutaj: Aktualności > Podziel się krwią i uratuj życie!

Podziel się krwią i uratuj życie!

2016-08-04

Szanowni Państwo, 18 sierpnia w ramach IX edycji kampanii „Zbieramy krew dla Polski”, organizowanej przez Grupę Muszkieterów i Polski Czerwony Krzyż, swoją krew dla pacjentów okręgowych szpitali będą mogli oddać mieszkańcy Wągrowca. Po raz pierwszy kampanię wspiera Drużyna#M.

Podziel się krwią i uratuj życie!

Kiedy? 18 sierpnia 2016 r., godz. 10:00-15:00

Gdzie? ul. Kasprowicza 31 (parking przed supermarketem Intermarché)

Pobór krwi w Wągrowcu przeprowadzi zespół wyjazdowy Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Poznaniu. Obecnie w okręgu potrzebna jest krew każdej grupy, dlatego zachęcamy do udziału w akcji i propagowania jej wśród lokalnych mieszkańców.

Więcej informacji w załączeniu.

Twoja krew ma moc! Podziel się nią 18.08 w Wągrowcu! - IX edycja kampani Zbieramy krew dla Polski (*.pdf, 400KB)

Aleksandra Slawik